Dla kogo jest bungee ?

W większości przypadków strach pojawiający się podczas przygotowania do skoku nie jest w stanie pokrzyżować planów osoby decydującej się na pokonanie własnych słabości. Wyszkoleni instruktorzy, którzy na bungee przeżyli niejedno, przeszli ogromną ilość szkoleń i od lat pracują z ludźmi, przygotują Cię do skoku nie tylko pod względem technicznym, bezpieczeństwa, zasad BHP, ale także psychicznym.

Nie bez powodu tak mało osób rezygnuje. Oczywiście – nikt nie zepchnie Cię, jeśli nie będziesz tego chciał. Jednak metody perswazji używane już przy wjeździe na górę, w chwilach zawahania i zwątpienia, z reguły działają, a uczestnicy są wdzięczni za lekką pomoc w podjęciu decyzji o skok. Ta z kolei, zawsze musi być samodzielna i nieprzymuszona.

Ograniczeniami, jakie spotkasz, czytając regulamin, który przed skokiem musi zostać podpisany są wiek, ponieważ uczestniczy poniżej 16 lat są wykluczani z zabawy; zaś Ci którzy nie ukończyli 18, muszą mieć zgodę rodziców

Stan zdrowia też może stanowić przeszkodę ponieważ choroby układu krążenia, serca, poważne schorzenia i uszkodzenia kręgosłupa, epilepsja oraz dolegliwości ze strony aparatu ruchu uniemożliwiają skok.

Niezależnie od tego, jak wyglądasz, ile masz wzrostu i ile ważysz – wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Liny i uprzęże dobierane są zgodnie z Twoimi gabarytami, w trosce o najwyższą jakość skoku, świetną zabawę, maksimum przyjemności oraz bezpieczeństwo, które w sportach ekstremalnych jest niezwykle ważne.

Autor: Kinga Tobała

Podobne Posty

Najnowsze Posty
Zobacz więcej