Wydarzenia

Rajd samochodowy „Błoto wciąga”

W dniu 28 października miasto Wisła stanie się centrum ekstremalnych rajdów samochodowych „Błoto wciąga”. Uczestnicy spotkają się na Placu B. Hoffa i torze offroadowym Pod Piramidą w Wiśle.

Fanatyków mocnych wrażeń zachęcamy do wzięcia udziału w ekstremalnym samochodowym rajdzie górskim. Z poprzednich edycji można wnioskować, że również w tym roku dla uczestników wydarzenia przygotowane zostaną trzy trasy, odpowiadające różnym stopniom trudności.

Na zapalonych rajdowców czekają strome podjazdy, błotne przeprawy czy trawersy. Dla mniej zaprawionych w boju zostanie oddana trasa turystyczna.

Małopolska Lotnicza Jesień 2017

Warto zarezerwować sobie datę 7 października 2017, aby móc wziąć udział w zawodach lotniczych, które odbędą się na Lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim.

Jesień zapowiada się ciekawie, szczególnie w powietrzu będzie się dużo działo. Podczas Małopolskiej Lotniczej Jesieni odbędą się zawodowy samolotowe, szybowcowe i balonowe. Te ostatnie w zeszłym roku nie odbyły się ze względu na padający deszcz, oby w tym roku pogoda dopisała.

W 2016 roku dodatkową atrakcją był pokaz historycznych samochodów, ciekawe co w tym roku przygotują organizatorzy.

Ostrawskie Dni NATO 2017

Dnia 16 września 2017 podczas dni NATO w Ostrawie, odbędą się pokazy sprzętu lądowego i powietrznego czeskiej armii oraz narodów zrzeszonych w NATO.

Pokazy przygotują również akrobacyjne grupy lotnicze, specjalne jednostki czeskiej i słowackiej służby więziennej, policjanci, strażacy czy ratownicy.

Zachęcamy miłośników sprzętu bojowego i powietrznych akrobacji do udania się na Lotnisko im. Leoše Janačka, Ostrava u Mošnova w Czeskiej Republice.
Impreza trwa od godz. 9.00 do 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Szyb Maciej Ekstremalnie 3

Fanatycy ekstremalnych sportów spotkają się już po raz trzeci w Zabrzu 2 września 2017 r. o godz. 12.00 po to, by podjąć wspólną walkę z uprzedzeniami wobec osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności i by sprawdzić swoje sportowe możliwości.

Czego można się spodziewać? Zjazdu na tyrolce czy skoku z wieży szybowej z wysokości 25 metrów. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników nowe atrakcje m.in.

Bieg Twardziela oraz drużynowe przeciąganie liny przez koło szybowe. Po ciężkich zmaganiach można spożyć pożywny posiłek m.in. Żymłę Hajera czy Hindenburgera. Jak podają organizatorzy, na zawody obowiązują zapisy, można dzwonić pod numer tel. 721 455 500 – udział w zawodach jest bezpłatny.

Ekstremalny PGE narodowy

28 sierpnia 2017 w godz. 12.00-20.00 arena w Warszawie jest otwarta dla fanatyków mocnych przeżyć. Warto wykorzystać ostatnie dni wakacji i poddać się ekstremalnym wrażeniom, o które zadba firma SKY-TECH.

Odpowiednią dawkę adrenaliny zapewni przejazd na linie na wysokości ok. 50 metrów nad ziemią z prędkością przekraczającą 60 km/h.

Bilety można kupować w kasach PGE Narodowego, a także w sklepie internetowym. Jest to cykliczna impreza, dlatego, jeśli nie uda Wam się wygospodarować wolnego czasu, nic straconego.

500 Kajaków – Największy spływ kajakowy w Polsce

W tym roku 5 edycja imprezy odbędzie się 5-6 sierpnia na rzece Bug. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie, a zakończy w miejscowości Granne.

W zeszłym roku w imprezie udział wzieło 232 załogi. Czy w tym roku pojawi się jeszcze więcej uczestników?

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich „Fanatyków Adrenaliny”.

KSW 39 – Colosseum na PGE Narodowy

Kolejna gala MMA KSW39 odbędzie się na Stadionie Narodowym 27.05.2017 r.

Walka wieczoru – Pojedynek Mistrzów

Mamed Khalidov (WYGRANA) vs. Borys Mańkowski

Pozostałe:

Mariusz Pudzianowski (WYGRANA) vs. Tyberiusz Kowalczyk

Popek Monster (WYGRANA) vs. Robert Burneika

Walka o mistrzostwo kategorii ciężkiej

Fernando Rodrigues Jr. vs. Marcin Różalski (WYGRANA)

Walka o pas mistrzowski kategorii półciężkiej:

Tomasz Narkun (WYGRANA) vs. Marcin Wójcik

Łukasz Jurkowski (WYGRANA) vs. Rameau Sokoudjou

Walka o pas mistrzowski kategorii lekkiej:

Mateusz Gamrot (WYGRANA) vs. Norman Parke

Walka o pas mistrzowski kategorii piórkowej:

Marcin Wrzosek vs. Kleber Koike Erbst (WYGRANA)

Michał Kita vs. Michał Andryszak (WYGRANA)

Damian Janikowski (WYGRANA) vs. Julio Gallegos

Walka o pas mistrzowski kategorii muszej kobiet:

Ariane Lipski (WYGRANA) vs. Diana Belbita

Start transmisji zaplanowany jest na godzinie 19:00