Dom Strachu – miejsce tortur i grozy

„Zabawa” polega na wiązaniu, kneblowaniu, oblewaniu krwią i zamykaniu w ciasnych klatkach…

Nawiedzony Dom
Foto. YouTube / McKamey Manor

Filmy lub gry grozy, to dla niektórych zbyt mało. Wielu ludzi potrzebuje czegoś mocniejszego i z myślą o takich osobach powstał „dom strachu”. Jednym z najbardziej popularnych domów jest McKamey Manor, który należy do światowej czołówki miejsc tego typu.

Mckamey Manor to dosłownie spacer w najbardziej przerażającym z koszmarów, z którego niestety nie będziesz mógł się obudzić. Miłośnicy tematu określają to miejsce jako najstraszniejszy dom tortur na świecie.

Właścicielem i pomysłodawcą jest Russ McKamey, który wraz ze swoim najlepszym przyjacielem i partnerem biznesowym Carolem Schultzem zaczął straszyć ludzi około 14 lat temu.

McKamey uważa, że ​​dzięki internetowi, ludzie szukają nowych sposobów na adrenalinę i strach. Dom McKamey Manor z pewnością wydaje się zaspokajać tę potrzebę w najbardziej intymny i osobisty sposób, jaki można sobie wyobrazić.

W McKamey Manor podczas ośmiogodzinnej „wycieczki” ludzie płacą za porwanie, uderzanie, wiązanie, deptanie i trzymanie pod wodą. Aby wziąć udział w zabawie trzeba podpisać 40-stronicowe oświadczenie, zgadzając się na poddanie ekstremalnym wysiłkom psychicznym i fizycznym, aż do momentu, w którym uczestnicy nie będą mogli wytrzymać.

Kandydaci do zabawy muszą mieć ukończone 21 lat, a także wykonane badania potwierdzające zdrowie fizyczne i psychiczne. Każdemu z uczestników przed rozpoczęciem wykonuje się badania na obecność środków psychoaktywnych w organizmie.

Podpisane oświadczenie daje personelowi pozwolenie np. na golenie uczestników na łyso. Uczestnicy zgadzają się na ​​stosowanie takich „atrakcji” jak pułapki na myszy, które narażają ofiarę na siniaki i złamane palce. Inne zagrożenia obejmują ekstremalne temperatury, wiązanie i kneblowanie, oblewanie krwią, czy zamykanie w ciasnych klatkach. Możliwe są też zastrzyki igłą i wyrywanie zębów. Ze względu na bardzo traumatyczne przeżycie nikomu jeszcze nie udało się ukończyć spaceru”, ponieważ seans był przerywany na prośbę uczestników. Filmik poniżej pokazuje, jak naprawdę wygląda dom strachu.

Autor: Krystian Przybysz

 

Dom Tortur
Foto. YouTube / McKamey Manor

Podobne Posty

Najnowsze Posty
Zobacz więcej