FANATYCY ADRENALINY  

Żyj Bez Granic

Logotyp
Skok ze spadochronem

Samodzielnie lub w tandemie – wybór skoku ze spadochronem zależy od upodobania śmiałków, czy preferują ryzyko, czy jednak zdają się na wiedzę i umiejętności instruktora. Przed dokonaniem pierwszego, samodzielnego skoku uczestnik musi zdać kurs praktyczny i teoretyczny. Na czym polegają kursy i co powoduje tzw. „twist” skoczka?

Rafting

Rafting to sport ekstremalny, pojawiający się w programie wycieczek pracowniczych, integracyjnych oraz turystycznych. Od kilku lat zyskujący coraz większą popularność. W czym tkwi źródło jego uniwersalności i tego, że stał się alternatywną metodą spędzania czasu?

OCR

O tym, czym są biegi OCR i jak się ma do tego nasza sprawność fizyczna, opowiada Piotr Pobłocki- weteran biegów ekstremalnych. Ponadto przybliża temat działania instynktowego, adrenaliny, a także odpowiada na pytanie co możemy zyskać startując w OCR.

Bungee

Dla jednych pasja, dla innych przedsmak kolejnych ekstremalnych, sportowych wyczynów. Bungee jumping, dyscyplina, na którą decyduje się coraz więcej osób.  Czy spadając z wysokości można doświadczyć czegoś więcej niż tylko strachu?

Jumeprzy

Wingsuit Base Jumping, to jeden z najbardziej niebezpiecznych sportów na świecie. Śmiałkowie skaczą z wysokości w „skrzydlatym” stroju, by przelatywać pomiędzy szczelinami wąskich wieżowców, budynków, klifów. Kamera zarejestrowała kilka kaskaderskich wyczynów najbardziej odważnych. Czy dla wszystkich satysfakcja ze skoku jest tak wysoka, że decydują się wykonać skok kolejny raz?

MMA

Niewielu wie, że tak naprawdę nie jest to zwykła „plątanina” ruchów, ale dobrze przemyślana strategia natarcia na przeciwnika. Jaka jest specyfika tego sportu i dlaczego ostatnio tak wielu sportowców próbuje swoich sił w MMA?

Drifterka

Drifting to rodzaj samochodowego sportu ekstremalnego. Pierwszy raz pojawił się w latach 60 w Japonii. Jak wiadomo, ekstremalne wyczyny „za kółkiem” są głównie domeną mężczyzn, mimo to kobiety radzą sobie z tą dyscypliną równie dobrze. Jakich porad motoryzacyjnych może udzielić modelka drifterka?

Sporty Ekstremalne

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Copyright ©2017
Agencja Interaktywna GREEN FROG • wszelkie prawa zastrzeżone