Gdzie najlepiej kupić rower?

Zastanawiasz się nad zakupem roweru? Sprawdź na co zwrócić uwagę, aby nie mieć problemów z użytkowaniem jednośladu.

W tym roku wielu z nas przekonało się, jak świetnym środkiem transportu jest rower. Dzięki niemu możemy się przemieszczać samodzielnie, bez uciążliwych korków, tłoku czy spalin.  Przedstawiamy  powody, dla których warto wyposażyć się we własny dwukołowiec.

Jazda rowerem przez cały rok

Jednoślad to doskonały sposób na przemieszczanie się nie tylko latem. Odpowiedni ubiór pozwoli nam się cieszyć z takiej formy transportu nawet zimą, zwłaszcza gdy te w ostatnich latach są coraz cieplejsze. Dzięki temu przez cały rok dbamy o swoje zdrowie i kondycję, przemieszczamy się bez szkody na środowisku, nie musimy tracić czasu w korkach, czy nerwów w zatłoczonej komunikacji. Również nasz jednoślad będzie nam wdzięczny. Nie zostanie zapomniany w garażu, czy piwnicy, zachodząc rdzą i kurzem. Regularna konserwacja dwukołowca sprawi, że będzie on służył nam sprawnie i pozwalał wygodnie, bezpiecznie i bezawaryjnie przemieszczać się w każde miejsce.

 

Gdzie kupić rower?

Nie każdy może sobie pozwolić na nowy rower wysokiej jakości. Do używanych modeli nie mamy tyle zaufania, nie dostajemy na nie żadnej gwarancji, dlatego ich zakupu jeszcze bardziej chcemy uniknąć, by nie stracić bezpowrotnie pieniędzy. Nie warto jednak kupować rowerów w marketach – choć według nich reklamowane są jako świetne produkty z komponentami znanych firm, to jednak zdecydowanie daleko im do odpowiedniej konstrukcji roweru.  Sklep rowerowy to jedyne miejsce, w którym powinno się nabywać jednoślady jeżeli chce się mieć pewność, że nasz pojazd będzie nam dobrze i długo służył. Rowery znanych producentów wyróżniają się zastosowaniem bardzo dobrych komponentów, a także geometriami dopasowanymi do poszczególnych zastosowań. Dodatkowo można skorzystać z wyprzedaż rowerów i nabyć jednoślad w znacznie niższej cenie, wyposażając się przy tym w produkt wysokiej klasy. Szukając nowego roweru powinniśmy dokładnie przemyśleć, jakie trasy nas interesują, by móc jasno określić swój wybór.

sklep rowerowy
Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Akcesoria i serwis

Kupując nowy jednoślad często wiążemy się z jednym sklepem rowerowym na dłużej. W nim możemy w przyszłości nabyć wszelkie potrzebne nam dodatki, akcesoria czy specjalistyczną odzież. Dobry sklep rowerowy dodatkowo będzie posiadał także serwis jednośladów. Dzięki temu będziemy mogli w razie awarii nasz drogocenny nabytek oddać w ręce zaufanych nam ludzi. Zostając stałym klientem jednego sklepu możemy otrzymać kartę stałego klienta, która w przyszłości upoważni nas do korzystania ze zniżek na produkty oraz usługi serwisu.

Jeśli szukasz dobrego sklepu z rowerami, polecamy sklep rowerowy  BikeSalon w Warszawie. Możesz tam nabyć rower, jak i wszystkie potrzebne dodatki, a także skorzystać z usług serwisu. 

Firma posiada również stronę internetową bikesalon.pl – na tej stronie znajdziesz wszystkie produkty dostępne stacjonarnie. Możesz też zamówić rower z dostawą do sklepu stacjonarnego BikeSalon, gdzie będziesz mógł obejrzeć i kupić rower po wcześniejszych oględzinach.

Sklepy rowerowe BikeSalon znajdziesz w dwóch lokalizacjach w Warszawie: na Bemowie, przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz na Pradze, przy Ostrobramskiej 38b. BikeSalon ma swoją lokalizację także w Gdańsku w galerii City Meble, przy alei Grunwaldzkiej 211.

Podobne Posty

Najnowsze Posty
post-image
Styl Życia

Odzież sportowa – jakie tkaniny są najlepsze?

To właśnie rozwojowi technologicznemu zawdzięczamy nowoczesne metody szycia ubrań sportowych i materiały, z jakich są one wykonywane. Aktualnie wykorzystuje się kilka sprawdzonych, wysokiej jakości tworzyw, których właściwości są w...
Przeczytaj więcej