Basen na wysokości

Poczuć się wolnym jak ptak, spróbować sięgnąć nieba i zapewnić sobie moc niesamowitych wrażeń. Takie marzenia mogą spełnić szczęściarze dysponujący sporymi środkami finansowymi.

Sky Pool zachwyca tym, że jego część, a dokładniej 3 metry wychodzą poza konstrukcję budynku. Szklane dno daje poczucie, że płynie się i frunie jednocześnie.

skypool4A-j73nmmy8

Czy odważylibyście się stanąć na 20-centymetrowej szklanej podłodze 150 metrów nad powierzchnią ziemi? Osoby odpowiedzialne za tę konstrukcję gwarantują bezpieczeństwo śmiałkom korzystającym z obiektu. Ich zdaniem zastosowana grubość szkła utrzyma zarówno żądnych emocji śmiałków jak i wodę. Gdzie można zakosztować tej zapewniającej dreszczyk emocji rozrywki? W Market Square Tower, czyli luksusowym 42 piętrowym wieżowcu znajdującym się w Houston w stanie Teksas.

Z nietypowej atrakcji mogą korzystać jedynie mieszkańcy wieżowca oraz ich goście. Ta informacja nie ucieszy przeciętnie zarabiających, ponieważ czynsz za mieszkania na najwyższych piętrach sięga 15 tysięcy dolarów miesięcznie, koszt wynajmu najtańszego lokalu to ok. 1800 dolarów.

Zapraszamy na video gdzie można zobaczyć i wyobrazić sobie jakie uczucia wywołuje basen zawieszony 150 metrów nad ziemią.

Autor: Daria Szmelik

Podobne Posty

Najnowsze Posty
Zobacz więcej