Adrenalina w cyfrach

Myślicie, że sporty ekstremalne, czy niebezpieczne hobby potrafią dostarczyć maksymalną dawkę adrenaliny? Nie byliście zatem  w Las Vegas. Hazard dostarcza emocji nie mniejszych niż skok bez spadochronu  z wieży Eiffla.

Zapewne wielu  z nas próbowało swego szczęścia w różnego rodzaju loteriach. Obietnica wielkich pieniędzy pozwalała nam choć przez chwilę poczuć się milionerami. Zazwyczaj czar pryskał w momencie losowania potencjalnie szczęśliwych cyfr. Po porażce w losowaniu większość przestawała grać aż do następnej wielkiej kumulacji.

Dla niektórych jednak inwestowanie w lotka, ruletkę czy pokera to coś więcej niż okazjonalna rozrywka. Po godzinach spędzonych w nudnej pracy wraca do domu i w dalszym ciągu nie ma na nic energii. W dzisiejszym świecie, w którym niemal wszystko jest na wyciągnięcie ręki, potrzebujemy naprawdę mocnego kopa, aby zmotywować się do jakiegokolwiek działania.

Dlatego właśnie ludzie, najczęściej mężczyźni wybierają się do kasyna. Inwestowanie pieniędzy jest dla nich jak narkotyk. Wszystko dzieje się szybko. Obstawienie, zakręcenie ruletki lub pociągnięcie za jednorękiego bandytę, wygrana lub przegrana. Nie ma czasu na dłuższą refleksję, ponieważ za chwilę koło ruletki zakręci się po raz kolejny. Trzeba nie lada samokontroli, aby nie popaść w swoisty amok.

Dla nałogowców, którym bezmyślne patrzenie na przelatujące cyferki nie wystarcza, odpowiednią zabawą jest poker. Gra wymagająca opanowania i przysłowiowej pokerowej twarzy. Tutaj adrenalina jest jeszcze większa, ponieważ naszym przeciwnikiem jest żywy człowiek. Od tego ile wyczyta z naszych gestów, może zależeć nasz sukces lub porażka. Tu nie ma już miejsca dla zwykłych napaleńców.

hazard4-j7eqfalt

Chcecie się przekonać jak to jest? Wybierzcie się do Las Vegas lub poszukajcie podobnych miejsc w swojej okolicy. Życzymy wam jednak, abyście potrafili przerwać w odpowiednim momencie. O ile to w ogóle jest możliwe.

Podobne Posty

Najnowsze Posty
Zobacz więcej